elektro tříkolka, skútr 1500W /20Ah

9 hodnocení
 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Elektro koloběžka v krásném designu stylu chopper, napětí 60 V 1500 W, baterie Li-ion 20 Ah , 50 - 60 km ,maximální rychlost: 45 Km/h,hydraulické brzdy kotoučové, zabezpečení: alarm, celo odpružená konstrukce, odpružená vidlice, displej LCD, výbava :Blinkry, Zadní/přední světlo, Brzdové světlo, Zpětné zrcátka. Nosnost 215 kg 

Dostupnost 03 2022
Běžná cena 39 990 Kč
Ušetříte 1 000 Kč (–3 %)
38 990 Kč    
Kód produktu 2837
Kategorie Tříkolky, skůtry
Záruka 2 roky
 

Elektro koloběžka v krásném designu stylu chopper, napětí 60 V 1500 W, baterie Li-ion 20 Ah ,dojezd 50 - 60 km, maximální rychlost: 45 Km / h, hydraulické kotoučové brzdy na obou kolech, celo odpružená konstrukce, displej LCD, výbava :Blinkry, Zadní/přední světlo, Brzdové světlo, klakson, Zpětné zrcátka, nosnost 215Kg. 

Akumulátor umístěný pod hlavním sedadlem v plastovém zamykacím boxu. Snadno výjmete, umožňující nabíjení i mimo elektro koloběžku. Úložný prostor se nachází pod zadním sedadlem a v podlaze koloběžky každý samostatně zamykací s vlastním klíčem. V rukojetích řídítek ovládáte zapínaní světel, jejich přepínání na dálková a potkávací, blinkry, klakson a sílu přepínání podpory motoru. Pro pohyb vpřed ve třech krocích, pro pohyb vzad v jednom kroku. Led panel se aktivuje automaticky po zapnutí klíče ve spínací skříňce. Zobrazuje stav baterie, aktuální rychlost, nastavený stupeň podpory, počítadlo kilometrů, zapnutí světel, Přední vidlice umožňuje uzamknutí (samostatným klíčem) proti pohybu a odcizení.  

.

Detailní popis produktu

Barva: Černá,

Napětí 60 V 1500 W
Baterie Li-ion, 60 V 20 Ah 1500 Wh  
Dojezd 50 - 60 km baterie 
Maximální rychlost: 45 Km/h
Tři rychlosti 1- 25 km/h, 2- 35 km/h, 3- 45 km/h , včetně zpátečky
Hydraulické brzdy kotoučové
Dvě sedadla, pevná , vzdálenost od země 72 cm
Doba nabíjení 8 - 10 hodin 20 Ah 
Zabezpečení: alarm
Celo odpružená stavba
Odpružená vidlice
Displej LCD
Výbava :Blinkry, Zadní/přední světlo, Brzdové světlo, Zpětné zrcátka, klakson 

Balení obsahuje:
- koloběžka
- COC list k přihlášení na RZ ,certifikát EHS / COC, většina zemí v Evropě vyžaduje EHS / COC certifikaci pro elektrické vozidlo s rychlostí vyšší než 25 km/h.
- Nářadí
- Klíče
- Nabíječka 230V

Rozměr balení 180 x 150 x 80 cm, Dodáváno v ochranné kleci v 80% montáži. Video návod montáže naleznete v záložce VIDEO.

Pro elektro tříkolku  je třeba k provozování získat technický průkaz a mít příslušné řidičské oprávnění skupiny AM ( od 15-ti let)

 

Registrace v ČR:

 

Na základě COC listu dodávaného k motocyklu, ( dokument v anglickém jazyce, obvykle vložen pod sedlem motocyklu) lze tento přihlásit na příslušném úřadě do evidence / registru motorových vozidel.

Pro přihlášení motocyklu do evidence motorových vozidel budete potřebovat povinné ručení - zelenou kartu a vyplněnou žádost.

Je možnost si zvolit typ registrační značky, buď to standardní, nebo Elektrickou. RZ elektrického vozidla má různá oprávnění a výhody oproti standardní ( upravuje vjezdy do určitých zón, možnosti parkování .... ).

Za přihlášení nového elektrického skútru není účtován žádný poplatek a platnost technické kontroly je na 6 let.

 

 


 

Elektrokoloběžka


Jízda elektrokoloběžka


Video návod , montáž