Baterie pro elektrický motocykl RACCEWAY E-BABETA

Kód: BAT/ PB BAT/LI Zvolte variantu
89 hodnocení
Značka: RACCEWAY
6 000 Kč 16 000 Kč od 6 000 Kč
Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu
baterie
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Baterie určená pro elektrický motocykl RACCEWAY E - BABETA,  v nabídce dva druhy klasická olověná 48V / 12 Ah, nebo odlehčená LI- ion 48V / 20 Ah.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baterie určená pro elektrický motocykl RACCEWAY E - BABETA,  v nabídce dva druhy klasická olověná 48V / 12 Ah, Dojezd 55 km,  nebo odlehčená LI- ion 48V / 20 Ah, Dojezd až 95 km.

Klasická : bezúdržbové olověné články s kapacitou 12Ah určené pro elektrické kola, koloběžky, invalidní vozíky a podobně, tzn. aplikace s vysokým proudovým zatížením. Na rozdíl od běžných olověných akumulátorů jeho kapacita neklesá v závislosti na vybíjecím proudě. Akumulátor je určený pro cyklické zatížení a po celou dobu životnosti nevyžaduje žádnou údržbu. Hmotnost 18 Kg. 

Li-ion : novější tip akumulátoru se zvýšenou kapacitou na 20 Ah, při váze pouze 7,5 kg. Díky snížené váze umožňuje lehčí manipulaci s baterii.  Významně také snížení váhu motocyklu. Zvýšená kapacity zaručuje zvýšený dojezd e Babety. Akumulátor můžete dobíjet kdykoliv, nezávisle na stavu baterie. Pro optimální chod nevyžaduje před nabíjením úplné vybití. 

Návod na údržbu baterie

.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrokola
Záruka: 2 roky

e Babeta jízda

Návod k montáži

Video el. skútr

Zákaznický test e Babety

×