Od 5.2 do 9.2 je kamenná prodejna ZAVŘENÁ, nakupovat můžete on-line.

Novinky

Celoodpružené MAYO FS 29" MAX DISC

NOVINKA v prodeji :Celoodpružené MTB jízdní kolo velikosti 29" se zlepšenou průchodností terénem, rám slitina hliníku AL7005, vidlice ROCK SHOX JUDY RL AIR s uzamykáním na řídítkách, 12 převodů, komponenty SHIMANO DEORE / DEORE XT 12SPD, hydraulické kotoučové brzdy MT500 Dual Piston.  Více informací naleznete ZDE.

Tříkolka COMFY - plné pláště

Trojkolku Liberty COMFY je možné nově  dovybavit plnými kaučukovými pneumatikami se 100% odolností proti defektu. Již nikdy žádný defekt pneumatiky ani starost o foukaní kol. Pneumatiky jsou vyrobené z kaučukové směsi s výbornou přilnavostí na vozovku a odlehčovací otvory ve vnitřní části výrazně snižují hmotnost pneumatik, zároveň také zvyšují komfort jízdy lepším tlumením nerovností na vozovce. Více informací na kartě zboží ZDE.

dětské jízdní kolo VISITOR RANGER 16" ŽLUTÁ NEON

Dětské jízdní kolo VISITOR RANGER velikosti 16", určené pro děti od 4 do 6 let. Jedno rychlostní provedení, přední brzy páčková na řídítkách, zadní brzda torpédo, brzdí se zašlápnutím proti směru jízdy. Součástí kola balanční kolečka pro nácvik jízdy, celokryt řetězu a sada blatníků. Klasická vyplétaná kola, kovový střed i hlavové složení ( žádná hračka , žádný plast). Kvalitní provedení pro dlouhou životnost a bezpečnou funkčnost jízdního kola. Více informací ZDE.

dětské jízdní kolo VISITOR Blackbarry 16"

Dětské jízdní kolo VISITOR BLACKBERRY velikosti 16", určené pro děti od 4 do 6 let. Jedno rychlostní provedení, přední brzy páčková na řídítkách, zadní brzda torpédo, brzdí se zašlápnutím proti směru jízdy. Součástí kola balanční kolečka pro nácvik jízdy, celokryt řetězu, sada blatníků, přední košík a zadní sedačka pro panenku, nebo plyšáka. Více informací po kliknutí na tento odkaz.

e MOPED vybrané modely za AKČNÍ cenu

Od 14.6 do 30.6. nakoupíte vybrané modely elektro e MOPEDU za akční ceny. Kompletní informace naleznete :ZDE 

e Fichtl AKCE nosič + kufr ZDARMA

Právě probíhá časově omezená akce na nosič + kufr ZDARMA ke každému objednanému elektro skútru e Fichtl.  Na kartě zboží naleznete také nové videu e Fichtlu v červené barvě. Více ZDE

Jízdní kolo TORPADO

Dívčí jízdní kolo v populární velikosti kol 27,5" nově v prodeji.  Více ZDE.

Starobylá a slavná italská značka Torpado se zrodila v Padově v roce 1895 a od roku 2001 ji vlastní Cicli Esperia. V padesátých letech až do roku 1962 se Torpado chlubilo týmem profesionálů, který se účastnil nejméně jedenácti ročníků Giro d’Italia.

Video elektro tříkolky e COMFY

Elektro tříkolku Liberty e-Comfy si nově můžete prohlédnout také v krátkém instruktážním videu, které najdete na kartě zboží v záložce video. Více ZDE.

Pojištění jízdních kol a elektrokol

V ČR je každý den ukradeno více než 13 kol, pojistěte si proto své kolo přímo při nákupu. V případě krádeže v ČR nebo zahraničí vám pojišťovna uhradíme výdaje na pořízení nového. Kompletní podmínky naleznete zde.

Rodinne pasy

Jíž řadu let spolupracujeme na projektu rodinné pasy. Všem držitelům nabízíme zajímavé slevy a výhody. Rodinný pas ale není jen slevová kartička. Každodenně vám přinese zajímavé tipy na kulturní události, sportovní aktivity, výlety a akce pro děti v rámci celé České republiky.

×