Od 5.2 do 9.2 je kamenná prodejna ZAVŘENÁ, nakupovat můžete on-line.

e-KIT 36V frame ,zadní kazeta LCD sada na elektrifikaci kola

Kód: 442/LI-3 442/LI-4 Zvolte variantu
1 hodnocení
Značka: Mayo
19 999 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
baterie
Ráfek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Elektrifikační sada s motorem v zadním kole a baterii v rámu jízdního kola. Provedení 36V/10,4 Ah, dojez 70 - 100 km na jedno nabití. Sada je vhodná na přestavbu téměř jakéhokoliv jízdního kola s šířkou zadního náboje 135 mm a velikosti kol od 26" po 29". Doporučujeme také na celo odpružené jízdní kola, kde díky zadnímu motoru umožňuje jezdci plnou kontrolu nad kolem i při jízdě v těžkém terénu.     

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrifikační sada s motorem v zadním kole a baterii v rámu jízdního kola. Provedení 36V, dojez 70 -100 km na jedno nabití. Sada je vhodná na přestavbu téměř jakéhokoliv jízdního kola s šířkou zadního náboje 135 mm a velikosti kol od 26" po 29". Doporučujeme také na celo odpružené jízdní kola, kde díky zadnímu motoru umožňuje jezdci plnou kontrolu nad kolem i při jízdě v těžkém terénu.        

Obsah: zadní motor 250 W (max 350 W) s přípravou na montáž  kazetového více kola SHIMANO 8 - 10kolečko a úchytem na 6 dírový kotouč DB IS diskové brzdy,baterii do rámu v AL pouzdře 36 V/10,4 Ah s konzolou do rámu, jejichž součástí je i controller ( řídící jednotka), ovládací panel a displey na řídítka, brzdové páky se snímačem,snímač otáčení pedálů a kabel na motor s konektorem (délka kabeláže 1800 mm) Motor elektro sady je BEZ hallových senzorů s volnoběžkou. V případě použití kola bez elektro pohonu se otáčí pouze plášť motoru, bez vinutí a převodovky. Motor neklade žádný odpor. Přestavbu doporučujeme svěřit odbornému servisu se řádným zaškolením.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrosady a časti
Záruka: 2 roky
×