Od 7.6 do 15.6 je kamenná prodejna ZAVŘENÁ, nakupovat můžete on-line.

Žlutí andělé už i pro cyklisty

UAMK pro cyklisty
Vliv masivního rozvoje cyklistiky a cykloturistiky v posledních letech začíná mít viditelný pozitivní vliv i na spektrum služeb nabízených pro cyklisty. Mimo ty standardní a dobře známé – přímo spojené s nákupem, zapůjčením, opravou nebo údržbou kola – je tu od letošní sezóny také zcela nová a unikátní asistenční služba CykloAsist, s kterou přichází UAMK.
I v evropském srovnání představuje CykloAsist poměrně ojedinělý produkt a UAMK díky němu rozšiřuje nabídku svých asistenčních služeb i mimo segment motoristů. Roman Turza, ředitel úseku strategie a rozvoje UAMK k tomu říká: „Chceme veřejnosti ukázat, že umíme poskytovat kvalitní asistenční služby nejen pro uživatele automobilů, ale že myslíme také na alternativní a moderní trendy v oblasti mobility a turistiky.“
S produktem CykloAsist získává cyklista jistotu, že o něj bude na jeho cyklovýpravách po České republice v případě nouze náležitě postaráno, a také možnost využívat řadu atraktivních doplňkových služeb – nonstop informační podporu dispečinku a webu www.cykloasist.cz, kterou ocení zejména při plánování cyklovýletů a dovolené, dále kompletní slevové programy UAMK u vybraných partnerů v ČR i zahraničí, a samozřejmě také mobilní aplikaci CykloAsist, díky které bude mít všechny služby přehledně a rychle k dispozici.
V současné době si mohou cyklisté vybrat ze dvou tarifů CykloAsist – „Basic“ a „Plus“. Zatímco Basic nabízí v ceně základní paletu služeb zahrnující výjezd asistenční služby, opravu kola v terénu, odvoz kola, podporu dispečinku, cykloturistické informace, slevové programy a mobilní aplikaci, varianta Plus zahrnuje mimo výše uvedené také zdarma zajištění úschovy poškozeného kola, poskytnutí náhradního kola a případně ubytování, nebo proplacení cestovného.
Se službou CykloAsist budou mít cyklisté přístup do uživatelské sekce internetového portálu CykloAsist.cz, kde budou moci plánovat své výlety, sdílet fotografie ze svých cest, nebo třeba hodnotit cyklotrasy i služby podél nich. „Rádi bychom postupem času vytvořili v rámci webu CykloAsist aktivní komunitu příznivců cyklistiky, s jejíž pomocí budeme naše služby dále rozšiřovat a vylepšovat tak, aby odrážely reálné požadavky a potřeby uživatelů jízdních kol, ať už těch rekreačních, nebo sportovněji orientovaných,“ dodává závěrem Roman Turza

×